Fundacja Pomost z Zabrza zaprasza do współpracy i tworzenia nowych ośrodków readaptacyjnych

Budujmy wspólnie sieć wsparcia readaptacyjnego w kraju.

Szanowni Państwo w imieniu Fundacji POMOST z Zabrza,  przekazujemy niniejszym treść  zaproszenia do współpracy przy tworzeniu nowych ośrodków readaptacyjnych dla byłych więźniów. Poniżej krótkie wystąpienie Prezesa Fundacji Pana Edwarda Szeligi, wraz z danymi do kontaktu oraz załącznikami/dokumentami zawierającymi szczegóły założeń metodologicznych.
Jest nam również  bardzo miło, że portal codalej.info jest pierwszym miejscem w którym zaproszenie się ukazało. Idei tworzenia nowych ośrodków readaptacyjnych gorąco kibicujemy.

załoga codalej.info

 

Witam serdecznie, w imieniu Fundacji POMOST i Fundacji Rozwoju KUL, chciałbym zaprosić Państwa do współpracy w obszarze pomocy, readaptacji byłych więźniów, chcemy podzielić się z Państwem sposobem pracy jaki wypracowaliśmy i wdrożyliśmy, jak i podzielić się wiedzą jaką zdobyliśmy na temat tego, jak zakładać i utrzymać Społeczne Ośrodki Readaptacyjne dla byłych więźniów.

W przyszłym roku będziemy w 16 województwach w Polsce przedstawiać nasza propozycje.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszym przyjazdem do Państwa, proszę o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (do pobrania poniżej) i wysłanie skanem bądź listownie na adres:

Fundacja POMOST
Ul. Wolności 276
44-800 Zabrze
Mail- fundacjapomost.pl@gmail.com
Edward Szeliga

 

formularz/deklaracja do pobrania

Program przeciwdziałania ubóstwu_konsultacje.pdf 2

SCHEMAT SOR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *