Wyniki otwartego konkursu ofert na powierzenie realizacji w roku 2018 zadania publicznego – pomoc postpenitencjarna

W dniu 25 stycznia 2018 r. Dysponent Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej – Funduszu Sprawiedliwości podjął decyzję w przedmiocie przyznania dotacji celowej na realizację w roku 2018 zadania publicznego: „Pomoc postpenitencjarna osobom pozbawionym wolności, zwalnianym z zakładów karnych i aresztów śledczych oraz osobom im najbliższym”. Z przyjemnością informujemy, że wśród podmiotów, które uzyskały dotację […]

W dniu 25 stycznia 2018 r. Dysponent Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej – Funduszu Sprawiedliwości podjął decyzję w przedmiocie przyznania dotacji celowej na realizację w roku 2018 zadania publicznego: „Pomoc postpenitencjarna osobom pozbawionym wolności, zwalnianym z zakładów karnych i aresztów śledczych oraz osobom im najbliższym”.

Z przyjemnością informujemy, że wśród podmiotów, które uzyskały dotację ministerialną na rok 2018r ponownie znalazło się Centrum Pomocy Postpenitencjarnej w Nowym Sączu jak również zaprzyjaźnione z nami placówki: Stowarzyszenie Pomocy „Ludzie Ludziom” we Wrocławiu czy Fundacja „Pomost” z Zabrza.
Załoga codalej.info wszystkim beneficjentom Funduszu gratuluje i życzy wielu sukcesów w nowym 2018 roku.

Pełna lista podmiotów świadczących pomoc postpenitencjarną w roku 2018r do pobrania na stronie MS

źródło: www.ms.gov.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *