III Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej

 

Sekretariat
ul. Tkacka 6-8
pok. 19
54-138 Wrocław
tel.: 71 74 89 480
fax zespół III: 71 74 89 482
e-mail: kurator.dorosli@wroclaw-fabryczna.sr.gov.pl
godziny urzędowania:
poniedziałek–piątek: 7:30–15:30
Teren działania: w dzielnicach Fabryczna i Psie Pole

Kierownik III Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej do Wykonywania Orzeczeń w Sprawach Karnych Sądu Rejonowego dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu:

Edyta Pietrusiak
dni dyżuru: poniedziałki, wtorki i czwartki
pok. 19
tel. 71 74 89 483
e-mail: edyta.pietrusiak@wroclaw-fabryczna.sr.gov.pl

Kuratorzy Zawodowi dla Dorosłych:
Izabela Bojarska
dni dyżuru: poniedziałki i czwartki
pok. 16
tel. 71 74 89 488
e-mail: izabela.bojarska@wroclaw-fabryczna.sr.gov.pl

Anna Borkowska
dni dyżuru: poniedziałek i czwartek
pok. 15
tel. 71 74 89 487
e-mail: anna.borkowska@wroclaw-fabryczna.sr.gov.pl

Agnieszka Markiewicz
dni dyżuru: poniedziałki i środy
pok. 14
tel. 71 74 89 486
e-mail: agnieszka.markiewicz@wroclaw-fabryczna.sr.gov.pl

Anna Matz
dni dyżuru: poniedziałki i środy
pok. 16
tel. 71 74 89 488
e-mail: anna.matz@wroclaw-fabryczna.sr.gov.pl

Anna Puchała
dni dyżuru: wtorki i czwartki
pok. 14
tel. 71 74 89 486
e-mail: anna.puchala@wroclaw-fabryczna.sr.gov.pl

Ewa Tomaszewska
dni dyżuru: poniedziałki i środy
pok. 17
tel. 71 74 89 484
e-mail: ewa.tomaszewska@wroclaw-fabryczna.sr.gov.pl

Beata Tyc-Borowik
dni dyżuru:wtorki i piątki
pok. 16
tel. 71 74 89 488
e-mail: beata.borowik@wroclaw-fabryczna.sr.gov.pl

Małgorzata Wołoszyn
dni dyżuru: wtorki i piątki
pok. 15
tel. 71 74 89 487
e-mail: malgorzata.woloszyn@wroclaw-fabryczna.sr.gov.pl

Oceń i napisz recenzję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tkacka 6
Wrocław 54-138 Województwo dolnośląskie PL
Zobacz jak dotrzeć