III Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Krzyków

Sekretariat Zespołu:

ul. Komandorska 16
50-022 Wrocław
pok.14, pierwsze piętro.

tel. (071) 74-96-501

fax. (071) 74-96-505

tel: 534 700 713

e-mail.: kurator.dorosli@wroclaw-krzyki.sr.gov.pl

Godziny przyjęcia stron:

poniedziałek od 9.00 do 18.00,  wtorek- piątek od 9.00 do 14.00

Kierownik Zespołu :

Elżbieta Rosowska

Dni dyżuru – wtorek, czwartek, piątek

pok.12,pierwsze piętro

tel.,fax (071) 74-96-503
e-mail: Elzbieta.Rosowska@wroclaw-krzyki.sr.gov.pl

1. Katarzyna Bilska

Dni dyżuru – wtorek, piątek
pok.12, pierwsze piętro
tel. (071) 74-96-503

e-mail.: katarzyna.bilska@wroclaw-krzyki.sr.gov.pl

2. Beata Fortuniak

Dni dyżuru – wtorek, czwartek
pok.12, pierwsze piętro
tel. (071) 74-96-503

e-mail.: Beata.Fortuniak@wroclaw-krzyki.sr.gov.pl

3. Katarzyna Gibiec-Maćków

nieobecna do odwołania

4. Małgorzata Jakoniuk

Dni dyżuru – poniedziałek, środa
pok.12, pierwsze piętro
tel. (071) 74-96-503

e-mail.: Malgorzata.Jakoniuk@wroclaw-krzyki.sr.gov.pl

5. Katarzyna Nanowska

Dni dyżuru – poniedziałek, środa
pok.12, pierwsze piętro
tel. (071) 74-96-503

e-mail.: Katarzyna.Nanowska@wroclaw-krzyki.sr.gov.pl

6. Przemysław Popławski

Dni dyżuru – wtorek, środa, czwartek
pok.12, pierwsze piętro
tel. (071) 74-96-503

e-mail.: Przemyslaw.Poplawski@wroclaw-krzyki.sr.gov.pl

Oceń i napisz recenzję

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komandorska 16
Wrocław Województwo dolnośląskie PL
Zobacz jak dotrzeć