I Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej Sąd Rejonowy w Legnicy

Sąd Rejonowy w Legnicy

59-220 Legnica, ul. Złotoryjska 19

e-mail: kuratorzy.dorosli@legnica.sr.gov.pl

Kierownik I Zespołu: Lidia Gadek

 e-mail:  l.gadek@legnica.sr.gov.pl

pok. 28  parter tel. 76 754 47 90

Sekretariat I i III Zespołu

pok. 27, tel. 76 754 47 98, faks 76 754 47 97

Godziny przyjęć interesantów: od poniedziałku do piątku od godz. 9:00 – 15:00

Dyżury I Zespołu Kuratorskiej Służby Sądowej

 Dyżury kuratora zawodowego w poniedziałki od 9:00 do 18:00

Kuratorzy Zawodowi przyjmują interesantów w dniach niżej wymienionych,

w godzinach od 9:00 do 15:00

Gadek Lidia – poniedziałek, wtorek, czwartek

pok. 28, tel. 76 754 47 90

adres e-mail: l.gadek@legnica.sr.gov.pl

 

Bering Ilona – wtorek, czwartek

pok. 18, tel. 76 754 47 94

adres e-mail: i.bering@legnica.sr.gov.pl

 

Hallada Andrzej – poniedziałek, wtorek

pok. 22, tel. 76 754 47 96

adres e-mail: a.hallada@legnica.sr.gov.pl

 

Kula Mirosława – poniedziałek, wtorek

pok. 17, tel. 76 754 47 92

adres e-mail: m.kula@legnica.sr.gov.pl

 

Michalska Beata – wtorek, środa

pok. 18, tel. 76 754 47 94

adres e-mail: b.michalska@legnica.sr.gov.pl

 

Wioletta Pendlowska – wtorek, środa

pok. 17 tel. 76 754 47 92

adres e-mail: w.pendlowska@legnica.sr.gov.pl

 

Tęcza Katarzyna – wtorek, piątek

pok. 123, tel. 76 754 47 95

adres e-mail: k.tecza@legnica.sr.gov.pl

Oceń i napisz recenzję

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Złotoryjska 19
Legnica 59 Województwo dolnośląskie PL
Zobacz jak dotrzeć