Kolejne spotkanie poświęcone readaptacji i pomocy postpenitencjarnej w Krynicy-Zdrój

W Krynicy Zdroju ponownie o readaptacji i pomocy postpenitencjarnej

Szkolenie w Krynicy-Zdroju
powraca!

Stowarzyszenie Sursum Corda w Nowym Sączu, wzorem lat ubiegłych organizuje kolejne bezpłatne szkolenie dla specjalistów w dziedzinie readaptacji i resocjalizacji. Dwudniowe spotkanie odbędzie się w terminie 9-10 września 2021 (czwartek-piątek) w Hotelu PEGAZ**** w Krynicy Zdroju, ul. Czarny Potok 28.

Szkolenie pn. „Reintegracja społeczna w praktyce instytucjonalnej i pozarządowej” poświęcone będzie problematyce readaptacji i resocjalizacji byłych więźniów i wychowanków zakładów poprawczych a poprowadzą je specjaliści, praktycy, pracujący na co dzień w zakładzie poprawczym i ośrodku readaptacyjnym dla byłych więźniów:
p. Edward Szeliga z Fundacji Pomost w Zabrzu
p. Piotr Wieczorkowski z Fundacji Pomost w Zabrzu
p. Karolina Habryło z Fundacji Pomost w Zabrzu
oraz
p. Jan Cwanek z Zakładu Poprawczego i Schroniska dla Nieletnich w Raciborzu.

Szczegóły na temat wydarzenia można śledzić na stronie internetowej Stowarzyszenia Sursum Corda w Nowym Sączu – www.sc.org.pl, na Facebooku – www.facebook.com/Stowarzyszenie.sursum.corda, a także na stronie www.konferencjakrynica.pl.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc i duże zainteresowanie w poprzednich latach, decydować będzie kolejność zgłoszeń. Jednocześnie informujemy, że organizatorzy zapewniają nocleg w pokojach jednoosobowych oraz pełne wyżywienie. Spotkanie zostanie zorganizowane w tzw. reżimie sanitarnym.

Z niecierpliwością czekamy również na kolejną, dużą konferencję w Krynicy-Zdroju, która zostanie zorganizowana, gdy tylko umożliwi to sytuacja związana z pandemią COVID-19.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.